Doporučujeme

Zajímavosti

Nákupní řád slouží k zjednodušení nebo objasnění postupu při nákupu v našem internetovém obchodě.


   1. Vyberte z nabídky v e-shopu daný výrobek nebo produkt o který jste projevily zájem a kliknutím na políčko (poslední políčko v pravé části)ve kterém je zobrazen oranžový nákupní koš ,vložíte výrobek do nákupního koše.U každého výrobku je automaticky naším systémem nastaven jeden kus požadovaného zboží v případě že od jednoho výrobku chcete objednat více kusů klikněte na výrobek vícekrát nebo změňte počet požadovaného produktu v bílém políčku které ukazuje požadovaný počet kusů.Postupujte takto i u dalších výrobků.V pravé horní polovině je zobrazen Váš celkový nákup i z celkovou cenou bez DPH a tučně s daní.


   2. Pokud jste spokojeni z útratou neváhejte a klikněte v pravé horní polovině ,kde se vám zobrazuje celková cena na políčko objednat.Otevře se Vám stránka na které máte své objednané zboží.Pokud chcete upravit přidat nebo odebrat zboží z nákupního košíku upravte požadovaný počet kusů nebo zadejte číslo 0 (při odebrání zboží).Po kliknutí na spodní políčko přepočítat Vám systém obchodu automaticky upraví cenu zboží. Poté klikněte na políčko objednat.


   3. Otevře se Vám stránka z objednávkou.

      Vyberte ze tří možností:

          * Přihlásit

          * Registrovat

          * Nákup bez registrace
Vyplňte kontaktní údaje nebo při přihlášení zadejte heslo a kód. Odešlete údaje a poté zadejte způsob dopravy zboží dle nabídky.

Naše firma  respektuje vaše soukromí. Pro poskytování našich služeb však potřebujeme znát vaše osobní data. Vaše osobní data jsou důvěrná a jsou chráněna před zneužitím, pouze v případě porušení kupní smlouvy tyto data budou poskytnuty advokátní kanceláři.


Při nákupu jsou nezbytné následující údaje:

• Jméno a příjmení
• dodací adresa
• telefonické a emailové spojení
• tyto informace jsou nezbytné pro dodávku zboží a vystavení daňového dokladu.

Děkujeme za čas ztrávený čtením tohoto zrychleného nákupního řádu.

Poštovné a balné:

Česká pošta ............119,-
PPL ........................... 130,- Kč ( je nutno uvést telefonní kontakt )
                                     265,- Kč ( Slovensko )